1. osztály

Berki Melissza Kiara, Bolla Dorina, Böröcz Norina Éva, Cséve Panna, Edvi Róbert, Fekete Alíz, Horváth József, Marosvölgyi-Gulyás Zsófia, Pécsi Zsombor, Rózsás Laura, Szattlmayer Krisztófer Antónió, Takács Fanni, Tóth Boglárka, Vajda Vanda, Varga Hanna Csenge, Varga Jázmin, Vigh Marcell
Osztályfőnök: Inotay Gusztávné

2. osztály

Balogh Vivien, Berki Noel Junior, Blaskó Rebeka Boglárka, Buza Viktória, Elek Gréta Zsuzsanna, Farkas Arnold, Horváth Henrik Richárd, Megyeri Ádám, Molnár Zoé, Németh-Soós Anna, Resze Luca, Tenk Máté, Tokos Máté Benett, Vig Zsolna Veronika
Osztályfőnök: Kovács Ibolya

>

3. osztály

Berki Rikárdó, Böröcz Laura Mária, Horváth Nimród, Megyeri Réka, Németh János, Orsós Jázmin, Perjési Benedek, Rózsás Marcell, Szalai Vivien, Ungár Nikolett, Utasi Áron, Vajda Bendegúz, Varga Klaudia
Osztályfőnök: Jelencsics Éva

4. osztály

Balogh Roland Attila, Buza Ákos, Edvi Márk, Halász Réka Vivien, Horváth Gábor Botond, Kalmár Zsófia Eszter, Meszes-Odor Zília, Németh Dominika Éva, Szabó Dorina, Szűcs Réka, Takács Milán
Osztályfőnök: Polgár Andrásné

5. osztály

Balogh Lóránt, Bonnyai Kolos Donát, Czibulya Bulcsú, Domonkos Benedek, Kiss Benedek, Ladányi Henriett Lili, Marosvölgyi-Gulyás László, Regőcz András Milán, Sárfi Viktória, Szabó Róbert Marcell, Tokos Márk Zseráld, Ujfalusi Kamilla Gréta, Ungár Roland, Varga Vivien
Osztályfőnök: Czibulya Balázsné Csete Judit

6. osztály

Baranyai Boglárka Pálma, Bere Bálint, Bolla Kristóf, Buza Márk, Jarkovics Bence, Koller Zsolt, László Milán József, Mészáros Áron, Napkori Nóra Veronika, Perjési Hedvig Mária, Sóvágó Marianna, Tichi Dávid, Tuba Bálint, Utasi Ádám, Vigh Hanna
Osztályfőnök: Szakács Sándor

7. osztály

Bencsik Vivien, Betóri Benjámin (mt), Farkas Balázs, Jónás Gyula, Nagy Loretta, Nagy Noel, Sári Dániel, Sarman Lorina Panka, Szabó Kristóf György, Szalai Zsolt
Osztályfőnök: Hajnik Mária

8. osztály

Balogh Adél, Balogh Máté, Bolla Krisztián, Czibulya Iringó Anna, Domonkos Barnabás, Fehér Jácint, Fekete Máté, Futó Dávid, Horváth Zsófia Tímea, Kalapos Gréta, Koller Hajnalka, Mecséri Blanka Luca, Nagy Márk, Pádár Martin András, Rosta-Ungár Lorelai Fruzsina, Sári Angelika, Sóvágó Lajos, Szabó Gergő Barnabás, Tokos Nelli Eszter, Üveges Kristóf, Vajda Csongor, Vargyas Regina, Vass Péter Patrik, Végh Beáta Barbara, Vigh Armand, Zólyomi Zsófia, Zsuppán Gergő
Osztályfőnök: Paárné Petrovicz Tünde